Godzina | Przystanek |
---|---|
04:15 | Nowy Sącz MDA |
04:17 | Nowy Sącz Rejtana |
04:21 | Nowy Sącz Bulwar Narw.-Most II |
04:23 | Nowy Sącz Tarnowska |
04:29 | Wielogłowy Wielogłowy |
04:30 | Dąbrowa Dąbrowa |
04:37 | Tęgoborze Tęgoborze |
04:39 | Tęgoborze Just |
04:42 | Łososina Dolna Centrum Zatoka |
04:44 | Łososina Dolna Biała |
04:46 | Witowice Górne Witowice Górne |
04:48 | Witowice Dolne Witowice Dolne |
04:50 | Wytrzyszczka Wytrzyszczka |
04:53 | Czchów Zapora |
04:54 | Czchów Szpital |
04:55 | Czchów Miasto |
04:57 | Jurków Jurków |
04:59 | Tworkowa Tworkowa |
05:01 | Tymowa Tymowa |
05:04 | Gosprzydowa |
05:08 | Gnojnik Gnojnik |
05:09 | Zawada Uszewska ZawadaUszewska |
05:11 | Uszew Uszew |
05:15 | Okocim skrzyż. Poręba Spytkows |
05:17 | Brzesko Browarna |
05:20 | Brzesko Uczestników Ruchu Opor |
05:23 | Brzesko ul.Królowej Jad.końcow |
05:24 | Brzesko Szpital |
06:06 | Kraków Prokocim Szpital |
06:09 | Kraków Bieżanowska |
06:13 | Kraków Rondo Matecznego |
06:17 | Kraków Jubilat |
06:19 | Kraków AGH/UR |
06:21 | Kraków Plac Inwalidów |
06:25 | Kraków MDA |